czwartek, 1 września 2016

„Znam serce, które w Pani bije..."


Charlotte Valandrey jest francuską aktorką, która jako jedna z nielicznych, na kartach swojej książki, nie ukrywa swojej seropozytywności oraz przebytego w dosyć młodym wieku przeszczepu serca.

Z niezwykłym hartem ducha opisuje swoje zmagania z chorobą. Otwarcie mówi także o zastoju zawodowym, poszukiwaniu prawdziwej miłości oraz o bardzo silnej więzi, która łączy ją córką Tarą.

"Moje nieznane serce" jest także opowieścią o ogromnej chęci poznania tożsamości swojego dawcy... Autorka pragnie się tego dowiedzieć, gdyż od pewnego czasu nawiedzają ją dziwne i przerażające sny o tym, że umiera. W snach tych pojawia się również wypadek samochodowy oraz postać noworodka z zamkniętymi oczami.

Czy Charlotte uda się rozwikłać tajemnicę owych koszmarów i ich ewentualny związek z przeszczepem?? Czy znajdzie w końcu upragnioną miłość i poczucie bezpieczeństwa? Dowiecie się czytając tę historię o sile ducha, charakteru, przyjaźni oraz wielu innych życiowych aspektach.

* https://www.facebook.com/Ksiazkowoczyta *

2 komentarze:

  1. Zaciekawiła mnie ta pozycja. Mój tato znał kilka osób po przeszczepie serca i wszyscy oni opowiadali mu swoje niezwykłe historie. Film o Relidze zrobił na mnie duże wrażenie i skłonił do przemyśleń. Chętnie więc sięgnę po tę książkę.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Czyli kolejne odkrycie książkowe na moim blogu? ;)

      Usuń