sobota, 3 września 2016

Dostrzegamy jak bardzo nam na czyś zależy wtedy gdy to tracimy.


"W nadziei na lepsze jutro" jest opowieścią o perypetiach małżeństwa Anny i Roberta Kalinowskich.

Nasi bohaterowie zakochani w sobie od bardzo dawna wiodą sielankowe życie, planują powiększyć rodzinę i kiedy w końcu Anna zachodzi w ciążę radość małżonków jest ogromna... Szczęście jednak nie trwa długo, niestety na skutek samochodowej kolizji Anna traci dziecko, za co przez bardzo długi czas obwinia męża.

Wydarzenia te sprawiają, że para coraz bardziej się od siebie oddala... W toku powieści dowiadujemy się jednak, iż podejmują terapię i udaje im się odbudować związek, mało tego po pewnym czasie na świat przychodzi dwóch chłopców, bliźniaki są oczkiem w głowie rodziców... Jednakże Robert z upływem czasu coraz bardziej oddala się od rodziny i angażuje w pracę zawodową pozostałe aspekty życia składając na barki żony.

Pewnego dnia w domu Kalinowskich za przyzwoleniem Anny, zjawia się dawna miłość Roberta - Sabina wraz ze swoją młodszą siostrą Heleną.
W wyniku różnorakich życiowych zawirowań relacje pomiędzy poszczególnymi bohaterami zaczynają się coraz bardziej komplikować.

Jeśli chcecie zagłębić się w owe komplikacje, a jednocześnie macie ochotę na niebanalną i pełną emocji powieść, w której autorka doskonale ukazuje, iż ludzkie życie to nie tylko czarno biały schemat lecz również cała feeria odcieni szarości zajrzyjcie koniecznie do książki autorki, a na pewno się nie zawiedziecie...
 
Gorąco polecam!

* https://www.facebook.com/Ksiazkowoczyta *

4 komentarze:

 1. Wow! Cóż za okładka :) Ale po samą książkę chyba nie sięgnę, ale miło było przeczytać recenzje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak czy inaczej bardzo się cieszę, że lektura recenzji nie była dla Ciebie czasem straconym ;). A okładka rzeczywiście wyjątkowa.

   Usuń
 2. Nie czytałam, ale jeśli jest tak dobra, jak "Kurhanek Maryli", to chętnie sięgnę. Z recenzji wynika, że niebanalna, nieschematyczna, a takie pozycje cenię.

  OdpowiedzUsuń
 3. Według mnie jest to ciekawa pozycja.

  Apropo's "Kurchanka..." to jego recenzja także się tutaj pojawi ;)

  OdpowiedzUsuń