niedziela, 4 września 2016

Dalsze losy Anny...


Jak daleko może posunąć się zraniona niewiernością męża kobiet, która raz wybaczyła mu już zdradę, a pewnego dnia zupełnie niespodziewanie znajduje e-mail o dwuznacznym tytule, którego nadawcą jest kobieta będąca wcześniej kochanką.

„Kruchość jutra” jest  opowieścią, którą rozpatrywać można w wielu aspektach. Z jednej strony ukazana została kwestia małżeńskich  problemów, braku lojalności związanego ze zdradą. Z drugiej jednak  mowa w niej również o przebaczeniu.

Anna jest zdawałoby się szczęśliwą mężatką, matką bliźniaków i żoną Roberta. Małżonkowie mają już za sobą kryzys, który wydaje się zażegnany jednakże jeden e-mail ponownie wszystko rujnuje. Zdruzgotana Anna wraz z dziećmi wyprowadza się od męża i przenosi się tymczasowo do pokoiku w galerii, w której pracuje. Jej szef, a zarazem dobry znajomy Michał proponuje, aby zamieszkali razem. W ten sposób Anna i Michał zaczynają się do siebie stopniowo zbliżać, w wyniku czego kobieta wnosi pozew o rozwód.

Annie i Michałowi układa się wspaniale… niemniej jednak mężczyzna jest bardzo tajemniczy; stopniowo na jaw zaczynają wychodzić z pozoru nic nie znaczące, lecz zasiewające w kobiecie coraz głębiej ziarno niepokoju drobiazgi. W dodatki Robert bardzo mocno walczy o dzieci.

Jeśli chcecie poznać zakończenie ten wbrew pozorom zaskakującej historii i pochylić się nad tym jak bardzo kruche tak naprawdę może okazać się dla nas jutro, a domysły mogą wyrządzić bardzo wiele złego w ludzkich relacjach sięgnijcie koniecznie po tę powieść Pani Ewy Bauer.

* https://www.facebook.com/Ksiazkowoczyta *

2 komentarze:

  1. Chętnie przeczytam. Tematyka aktualna - wystarczy rozejrzeć się wokół. Ciekawe, jakie są te tajemnice Michała.

    OdpowiedzUsuń
  2. To prawda, że temat nadal bardzo na czasie...

    OdpowiedzUsuń