sobota, 10 września 2016

„Wszystko, czego człowiekowi trzeba to miłość. Ale odrobina czekolady tu i tam nie zaszkodzi.”


Książka ta opowiada o sile rodzinnych więzów oraz determinacji w walce o spełnienie marzeń. Dwie siostry Frances i Ginger po nagłej śmierci ojca, aby pomóc sobie w pogodzeniu się z tą ogromną dla nich stratą postanawiają wykorzystać otrzymany spadek i z miłości do zmarłego rodziciela oraz do czekolady otworzyć sklep ze słodyczami o wdzięcznie brzmiącej nazwie - Czekolada! Czekolada!

Początkowo wiele spraw delikatnie rzecz ujmując nie układa się po ich myśli i idzie jak po grudzie, jednakże mimo wszystko dziewczęta nie tracą hartu ducha i z biegiem czasu wszystko zaczyna przybierać lepszy obrót.

Na swojej drodze spotykają różnych ludzi, tych życzliwych, z których wielu ze zwyczajnych klientów z czasem stają się przyjaciółmi oraz tych nieżyczliwych, którzy niestety je oszukują.

Oprócz ciągłego rozwijania i udoskonalania swojej czekoladowej pasji siostry odkrywają w sobie talent pisarski, który owocuje kilkoma publikacjami.

Jeśli macie ochotę wraz z Frances i Ginger zanurzyć się w niesamowity świat czekolady poznając przy tym autentyczną historię o rodzinnej miłości oraz sile przyjaźni i marzeń zapraszam Was do lektury.

* https://www.facebook.com/Ksiazkowoczyta *

2 komentarze:

  1. Sama chętnie otworzyłabym sklepik z czekoladą :). Trzeba zagrać w Lotto, wygrać i potem szukać wskazówek w książce, jak poprowadzić czekoladowy biznes...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Pozwolę sobie zacytować za Majką Jeżowską: "Marzenia się spełniają tylko stale, stale myśl o nich myśl - Wszystko, co tylko chcesz może się zdarzyć..." :)

      Usuń