poniedziałek, 10 września 2018

Nadchodząca jesień pod znakiem karminowego serca...

Jesienne wieczory coraz bliżej, a 3 października nakładem Wydawnictwa Znak Literanova ukaże się najnowsza powieść autorstwa Doroty Gąsiorowskiej. Tytuł powieści jest zdecydowanie rozgrzewający, a będzie brzmiał "Karminowe serce"

Z notki prasowej:
 
Powieść "Karminowe serce" to ciepła, emocjonalna oraz romantyczna książka. Pisarka z typową dla siebie wrażliwością opisuje jak za pomocą gorącej czekolady, odczynić los i osłodzić sobie chwilę zwątpienia w to, że szczęście gdzieś tam na nas czeka.

Laura główna bohaterka Karminowego serca skrzywdzona przez mężczyznę postanawia uciec od codzienności i schronić się w Bukowej Górze. Liczy, że otoczona wrzosowymi polami odzyska utraconą cząstkę siebie.
Przypadek sprawia, że dziewczyna trafia do urokliwej manufaktury czekolady pod wdzięczną nazwą „Złote serce”. Nie wie jednak, że miejsce to skrywa tajemnicę i jest związane z jej przeszłością…
Czy rozwikłanie zagadki Złotego serca pomoże Laurze zmierzyć się z jej własną przeszłością?
I kto uratuje jej serce – magia sprzed lat czy ktoś, kogo spotka w realnym życiu?


Dorota Gąsiorowska – ur. 1975 r., autorka popularnych powieści obyczajowych: Obietnica Łucji, Marzenie Łucji i Primabalerina. Mieszka pod Krakowem, gdzie prowadzi takie życie, o jakim zawsze marzyła, pisząc książki, które urzekły czytelniczki w całej Polsce.


Jak Wam się wydaje, czy perypetie Laury skradną Wasze serca i urozmaicą długie wieczory? Ja w odniesieniu do siebie samej nie mam co do tego najmniejszych wątpliwości! :)

6 komentarzy:

 1. Ja również :). A na tydzień przed premierą będą się pojawiać smaczki z powieści ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja już po! :)
  świetna książka!:)

  Pozdrawiam serdecznie ♥♥
  Nie oceniam po okładkach

  OdpowiedzUsuń
 3. "Karminowe serce" to książka pełna ciepła, dzięki czemu idealnie sprawdzi się podczas coraz chłodniejszych wieczorów. Idealna pozycja na jesień, więc gorąco polecamy!

  OdpowiedzUsuń