wtorek, 14 listopada 2017

Targowa niedziela w Krakowie.  Witamy serdecznie na trzeciej i ostatniej części naszej targowej relacji. W niedzielę było o wiele spokojniej niż w sobotę, jednak nie zmienia faktu, że było co robić.

  Nasze pierwsze kroki skierowaliśmy na stoisko Wydawnictwa Filia, gdzie swoje książki podpisywała Agnieszka Olejnik, która zna i bardzo lubi mojego bloga. Na miejscu podpisaliśmy trzy książki i mamy pierwsze pamiątkowe zdjęcie:


  Po tym spotkaniu ruszyliśmy na stoisko Wydawnictwa Czwarta Strona, na którym swoje książki podpisywali Robert Małecki oraz Marcel Woźniak. My podeszliśmy do tego pierwszego, który wpisał się w naszym egzemplarzu "Najgorsze dopiero nadejdzie":

 

  Kolejnym stoiskiem, na którym byliśmy to stoisko Wydawnictwa Znak. Tam spotkaliśmy się z panią Zośką Papużanką, która podpisała się w naszej "Szopce":


   Kolejnym punktem naszego programu było spotkanie z panem Danielem Koziarskim, współautorem książki "Zbrodnie pozamałżeńskie" oraz książki "Ciemnokrąg". Autor bardzo ucieszył się ze spotkania, co widać po zdjęciu i po otrzymanych od niego prezentach:


  Około godziny jedenastej wróciliśmy na stoisko Wydawnictwa Filia, gdzie swój debiut kryminalny podpisywał Max Czornyj. Udało nam się zdobyć podpis w książce "Grzech" i zrobić pamiątkową fotkę:


   Nieopodal spotkaliśmy się z autorkami Sylwią Dubielecką oraz Moniką Magoską-Suchar, które zaprosiły nas na swoje spotkanie, na które jednak w ferworze walki nie dotarliśmy:


  Po tym spotkaniu w locie, przeszliśmy na drugą hale, gdzie swoje spotkanie miała Kasia Puzyńska. By tradycji stało się za dość chciałem jej zrobić zdjęcie z zaskoczenia, ale tym razem się nie udało, co nie zmienia faktu, że zdjęcie wyszło bardzo fajnie:


  Następnie nasze koki skierowaliśmy na stoisko Wydawnictwa Prozami, gdzie swoje książki miała podpisywać Magdalena Zimniak. My wykorzystaliśmy moment przed oficjalnym spotkaniem:


   Dzięki temu, że było mniej ludzi niż w sobotę to mogliśmy spokojnie pójść na spotkanie z panią Magdaleną Różdżką:


   Odwiedziliśmy także pana Szymona Hołownię:


   Później po raz trzeci tego dnia powróciliśmy na stoisko Wydawnictwa Filia, gdzie tym razem swoje książki podpisywały Renata Kosin oraz Krystyna Mirek. Do Reni przynieśliśmy dwie jej ostatnie książki: "Tatarkę" oraz "Aleję Siódmego Anioła". Na zdjęciu Renia chwali się prezentem od Joanny Wolf z bloga Nienaczytana:


 Kolejnym punktem naszego programu było spotkanie z panem Jerzym Stuhrem, który wpisał się w nietypowej pozycji a mianowicie w "Nagiej prawdzie o Seksmisji":


   Nie mogło nas także zabraknąć u Joanny Stovrag, która podpisywała swoją książkę na stoisku Wydawnictwa Replika:  Tam po raz kolejny spotkaliśmy się z Angeliką Ślusarczyk z bloga "Tylko magia słowa":


   W niedzielę także swoje spotkanie miał Tomek Minkiewicz, na którego książce mam swój patronat:  Przechodząc na drugą halę spotkaliśmy się z Czwartozaurem:


  Kolejne spotkanie to z panami Jerzymi: Fedorowiczem oraz Trelą:


   Później udaliśmy się na spotkanie z Sylwią Zientek, u której podpisaliśmy nasz egzemplarz "Kolonii Marusi":


  Kolejnym stoiskiem, które odwiedziliśmy było stoisko Wydawnictwa Czarna Owca, gdzie swoje spotkanie miał Mariusz Zielke:


 Nieopodal swoje spotkanie miała Małgorzata Warda, która wpisała nam się w książce: "Poza napisanym":


   Nie mogło nas także zabraknąć na spotkaniu z Kasią Misiołek:


Targi nie mogły się odbyć bez pamiątkowego zdjęcia z Anią i Tomkiem Sekielskimi:


   Później miały miejsce dwa wydarzenia. Wymiana książek portalu Lubimyczytać.pl oraz spotkanie Wydawnictwa Od deski do deski pt: "Pisarze kontra pisarki",  w którym udział wzięli Sylwia Chutnik, Agnieszka Korzeniewska, Hubert Klimko-Dobrzaniecki oraz Jarosław Czechowicz. Spotkanie prowadził Tomasz Sekielski:

 
 
 

 

  Po tym spotkaniu ruszyliśmy na ostatni spacer po targowych halach oraz na zakupy. Właśnie wtedy spotkaliśmy pana Adama Wajraka:


   oraz jednego z Domisi Amelkę:


  Właśnie tak wyglądały nasze cztery dni na Targach Książki w Krakowie. Powiemy jedno było super.

P.S. Już niebawem relacja ze Śląskich Targów Książki w Katowicach.

4 komentarze:

 1. Ile pozytywnej energii bije ze zdjęć..., dzięki za fotorelację i czekam na kolejną.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo proszę :). Jak było wspomniane w notce niebawem relacja ze Śląskich Targów Książki w Katowicach ;).

  OdpowiedzUsuń
 3. Miłe wspomnienia! I zazdroszczę zdjęcia z P.Hołownią. Ja, gdy zobaczyłam kolejkę do niego, to się przeraziłam... :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem :) i fajnie było się spotkać znów :*****

   Usuń